Dragi učenici, poštovani roditelji,

Autor: Melita Haluga, 30. 3. 2020.

posljednjih tjedana doživljavamo brojna ograničenja i gubitke uslijed epidemije virusa COVID-19 , a u nedjelju smo bili suočeni i s traumatskim iskustvom potresa.

Nalazimo se u vrlo teškom vremenu, gubitak dnevne rutine, smanjeni socijalni kontakti, gubljenje kontrole nad situacijom, za sve nas je potpuno novo i neuobičajeno iskustvo.

Upravo zato, Ministarstvo znanosti i obrazovanja aktiviralo je krizne timove koji su spremni pružati telefonsku i online psihološku podršku svim učenicima, roditeljima i učiteljima kojima je potrebna.

Sadržaje vezane uz podršku mladima u teškim okolnostima možete pronaći na poveznicama:

Osnovna škola Silvija Strahimira Kranjčevića Zagreb / Bogišićeva 13, HR-10000 Zagreb / www.os-sskranjcevic-zg.skole.hr / os-sskranjcevic-zg@os-sskranjcevic-zg.skole.hr