HUMANITARNA AKCIJA ZA SPECIJALNU BOLNICU ZA KRONIČNE BOLESTI DJEČJE DOBI GORNJA BISTRA

Autor: Melita Haluga, 18. 12. 2020.

Učenici 4.c razreda pokrenuli su humanitarnu akciju prikupljanja potrepština za djecu Specijalne bolnice za kronične bolesti dječje dobi Gornja Bistra.
Akciji su se priključili i ostali učenici naše škole, kao i Awt International i Porshe Jankomir koji nam je omogućio prijevoz donacije.
Dobro je činiti dobro!

"....zahvaljujemo na posvećenosti koju ste pokazali u provođenju ove humanitarne akcije. Sve darovano je od velike pomoći u našem cilju osiguranja što boljih uvjeta života našim bolesnicima. Njihov boravak u našoj bolnici nije samo dugotrajno, stručno i zahtjevno liječenje već uključuje i dugotrajan boravak prilikom kojeg treba pružiti uvjete pravog doma kakvo svako dijete zaslužuje.

I u tome smo, uz pomoć donatora, uspješni.

Prenesite naše dobre želje i pozdrave cijeloj školi, a Vama od srca svako dobro! "

TAJNIK SPECIJALNE BOLNICE ZA KRONIČNE BOLESTI DJEČJE DOBI GORNJA BISTRA

Osnovna škola Silvija Strahimira Kranjčevića Zagreb / Bogišićeva 13, HR-10000 Zagreb / www.os-sskranjcevic-zg.skole.hr / os-sskranjcevic-zg@os-sskranjcevic-zg.skole.hr