preskoči na sadržaj

Osnovna škola Silvija Strahimira Kranjčevića Zagreb

PRVENSTVO GRADA ZAGREBA U SKIJANJU

Dana, 13. veljače 2020. održano je Prvenstvo grada Zagreba u skijanju.

 

Naši su učenici postigli slijedeće rezultate:

Ines Strabić 2. mjesto pojedinačno

Ines Strabić i Eva Mikulić ekipno  3. mjesto

Luka Matej Hržić i David Ante Omazić ekipno 5. mjesto

 


VELIKI USPJEH PLIVAČA OŠ SSK U SEZONI 2019./2020.

Naši plivači i plivačice ostvarili su u ovoj sezoni najbolji rezultat u plivačkim natjecanjima u povijesti naše škole.

Na završnici školskog prvenstva Grada Zagreba naši plivači Jura Domanovac (7d), Toma Kožulj (7b), Marin Sunara (7d), Jakša Bepo Veličković (7d), David Omazić (7b),  Marin Škorput ( 7.a), Petar Šimun Omazić (4b), Konrad Kralj (6a) i Karlo Ivanović (5a) – ostvarili su sjajno drugo mjesto i u školu donijeli srebrni pehar. Tim rezultatom su se kvalificirali na državno prvenstvo u Rijeci na kojem su, uz pridruženog člana Josipa Miličića (8 raz.), osvojili odlično šesto mjesto.

 

Naše plivačice ostvarile su pak iznimno peto mjesto na završnici školskog prvenstva Grada Zagreba u sastavu Helena Ivanović (7c), Gloria Galić (8 raz.), Tea Slade Šilović (4b), Ana Babić (4c), Mara Hofmann (4 raz.), Lorna Potesak (5b), Nika Kliska (5c) i Angela Kralj (3a).

 

Ekipe je vodila prof. Dubravka Skačej.

27.- 28.siječnja 2020.

NATJECANJE U PLIVANJU ODRŽANO 21.11.2019.

VICE PRVACI GRADA ZAGREBA U PLIVANJU /MUŠKA EKIPA NAŠE ŠKOLE/

TOMA KOŽULJ - 1. MJESTO PRSNO 50m

JAKŠA VELIČKOVIĆ - 6. MJESTO LEĐNO 50m

MARIN SUNARA - 8. MJESTO SLOBODNO 50m

JURA DOMANOVAC - 11. MJESTO LEPTIR 50m

DAVID OMAZIĆ - 12. MJESTO SLOBODNO 50m

KONRAD KRALJ - 11. MJESTO PRSNO 50m

KARLO IVANOVIĆ - 15. MJESTO LEĐNO 50m

PETAR ŠIMUN OMAZIĆ - 16. MJESTO LEPTIR 50m

 

ŠTAFETA 4X50m SLOBODNO 4,MJESTO - /Ivanović,Kralj,D. Omazić,P.Š. Omazić/

ŠTAFETA 4X50 M MJEŠOVITO 2. MJESTO - /Domanovac,Kožulj,Sunara, Veličković/

 

5.MJESTO NA PRVENSTVU GRADA ZAGREBA U PLIVANJU /ŽENSKA EKIPA NAŠE ŠKOLE/

GLORIJA GALIĆ  - 2. MJESTO SLOBODNO 50m

ANA BABIĆ - 5 .MJESTO PRSNO 50m

HELENA IVANOVIĆ - 5. MJESTO  LEPTIR 50m

TEA SLADE ŠILOVIĆ - 9. MJESTO LEĐNO 50m

MARA HOFMAN - 18. MJESTO LEPTIR 50m

ANGELA KRALJ - 26. MJESTO PRSNO 50m

LORNA POTESAK - 26. MJESTO PRSNO 50m

NIKA KLISKA  - 34. MJESTO SLOBODNO 50m

 

4.mjesto 4x50 mješovito /Galić, ,Babić,Ivanović, Slade Šilović/

 

Čestitamo svim učenicama  na postignutim rezultatima, a muškoj plivačkoj ekipi zaželimo mnogo uspjeha na Državnom natjecanju u plivanju.

 

 


DAN SPORTA U OŠSSK

Dan sporta - proglašenje najboljih sportaša za školsku godinu 2018./2019.

 

 

sportašica škole   FRANKA VIDOVIĆ

sportaši škole   JAN ŠTIMAC I NEVEN KOCIJAN

najbolji igrač i igračica badmintona   JAN CEROVEC I  FRANKA VIDOVIĆ

najbolja u krosu  TENA HADŽIĆ

plivač škole   TOMA KOŽULJ

odbojkašica škole   MARUŠA ZUJIĆ

stolnotenisač škole   BORNA PETEK

nogometaš škole 8.raz  NEVEN KOCIJAN

nogometaši 6. raz   ŠIMUN GAVRILOVIĆ, ANTE GABRIJEL PIRIĆ, DAVID ANTE OMAZIĆ

rukometaš škole 7.-8. raz   ENZO PASARIĆ

rukometaši škole 5.-6. raz   VILI ŠEGO, MATIJA PROSINEČKI, FRAN MILADIN

za postignute reziltate u sportu   NIKA MATUSINOVIĆ  I  RAFAELA ŠMIT


ŠKOLSKO SPORTSKO DRUŠTVO 2018.-2019.

Rezultate ovogodišnjih sportskih natjecanja možete vidjeti u nastavku.

  • RUKOMET I ODBOJKA
  • STOLNI TENIS
  • BADMINTON
  • CROSS
  • PLIVANJE
  • RUKOMET




NOGOMET / RUKOMET

NOGOMETNA EKIPA OŠ SSK

 3. mjesto na  prvenstvu Grada Zagreba         

RUKOMETAŠI OŠ SSK

4. mjesto na Prvenstvu Grada Zagreba

Svima nogometašima i rukometašima čestitamo na izvanrednim rezultatima.

BRAVO!!!

 


RUKOMET I ODBOJKA 2019

Učenice naše škole nastupile se na Prvenstvu Grada Zagreba u rukometu i odbojci.

Rukomet je završio ispadanjem u drugoj razini, a u odbojci naše djevojke završile su natjecanje isto u drugoj razini.

Sastav ekipe odbojke Sastav ekipe rukomet

Franka Vidović

Maruša Zujić

Nika Sviličić

Lucija Bulum

Lucija Pavić

Rafaela Šmit

Nika Matusinović

Petra Pavlović

Ena Vicković

 

 

Franka Vidović

Maruša Zujić                              

Rafaela Šmit

Lucija Pavić

Barbara Rismondo

Nika Matusinović

Elizabeta Kužnik

Lucija Bulum

Nika Sviličić

Lota Prijić

Ema Frntić

   


STOLNI TENIS 2019

Učenici naše škole nastupili su Na Prvenstvu Grada Zagreba u stolnom tenisu.

Ekipa škole u stolnom tenisu

Borna Petek

Karlo Nothig

Jan Štimac

Neven Kocijan

 

 


BADMINTON 2019

Prvenstvo Grada Zagreba u badmintonu, naše učenice i učenici završili su natjevanje u četvrtfinalu.

Sastav ekipe Ž                Sastav ekipe M

Franka Vidović                 Jan Cerovac

Rafaela Šmit                    Jan Štimac

Korina Centrih                  Neven Kocijan

Glorija Galić                     Karlo Nothig

                                         Niko Ilić

 

 

 

 


CROSS 2019.

Reprezentacija škole 7.-8. razredi u crossu na Prvenstvu Grada Zagreb

Ženska ekipa osvojila je 3. mjesto ekipno

Tena Hadžić 7. mjesto, Glorija Galić 12. mjesto, Korina Centrih 22. mjesto

Muška ekipa škole

Neven Kocijan, Filip Horvat i Enzo Pasarć

Čestitamo našim učenicima!


PLIVANJE 2019.

    

Rezultati – plivanje ženska i muška reprezentacija škole

 

Ž

Učenice naše škole osvojile su ekipno 12. mjesto na Prvenstvu Grada Zagreba u plivanju

 

Glorija Galić          - 5.mjesto 50 m slobodno

Tea Slade Šilović   -19.mjesto 50 m leđno

Mara Hofmann     - 22.mjesto 50m prsno

Helena Ivanović   - 15.mjesto 50 m leptir

 

M

Učenici naše škole osvojili su ekipno 4. mjesto na Prvenstvu Grada Zagreba u plivanju

 

Marin Sunara              -12.mjesto 50m slobodno

David Ante Omazić    -27.mjesto 50m slobodno

Jakša Veličković-        - 8. mjsto 50m leđno

Petar Šimun Omazić  -20.mjsto 50m leđno

Toma Kožulj                -6.mjesto-  50m prsno

Konrad Kralj                -28.mjesto 50m prsno

Jura Domanovac        -26.mjesto 50m leptir

Karlo Ivanović            - 34.mjesto 50m leptir

Štafeta 4X50 slobodno osvojila je 13. mjesto, a štafeta 4x50 mješovito osvojila je 4.mjesto

 

Svim plivačicama i plivačima čestitamo na odličnim rezultatima ove školske godine.

 


RUKOMET 2019.

U subotu 2.veljače 2019. učenici naše škole osvojili su   
3. mjesto na Prvenstvu Grada Zagreba u rukometu

Sastav ekipe:

LUKA KOŽULJ

NEVEN KOCIJAN

MARKO PENIĆ

STIPAN JELAVIĆ

ROKO PAVER

VILI ŠEGO

FRAN MILADIN

NIKO ILIĆ

MARKO ŽOKVIĆ

JAN ŠTIMAC

ENZO PASARIĆ

FILIP HORVAT

MIHA RIZVANOVIĆ

PETAR ČOSIĆ

MATEJ ŽIGOLIĆ

MATIJA PROSINEČKI

PATRIK RAGUŽ

TIBOR STERLE

 

          Čestitamo rukometnoj ekipi  na odličnom rezultatu.

 


CMS za škole logo
Osnovna škola Silvija Strahimira Kranjčevića Zagreb / Bogišićeva 13, HR-10000 Zagreb / www.os-sskranjcevic-zg.skole.hr / os-sskranjcevic-zg@os-sskranjcevic-zg.skole.hr
preskoči na navigaciju