POSJET UČENIKA OSMIH RAZREDA VELEPOSLANSTVU IRSKE

Autor: Mirela Fidler, 12. 3. 2020.

Skupina učenika osmih razreda, u pratnji ravnateljice Melite Haluge i profesorice Mirele Fidler, posjetili su Veleposlanstvo Irske 27.veljače.

U  Veleposlanstvu su nas vrlo srdačno dočekali naši domaćini, veleposlanica Olive Hempenstall i jako ljubazno osoblje Veleposlanstva. Učenicima se obratila gospođa Hempenstall, a nakon toga su učenici postavljali mnogobrojna pitanja vezana za Irsku i poslove Veleposlanstva, a isto tako su i odgovarali na pitanja vezana za Irsku i pokazali solidno znanje.

Na kraju posjeta naši ljubazni domaćini su učenicima dali poklone kao podsjetnik na posjet Veleposlanstvu.

Osnovna škola Silvija Strahimira Kranjčevića Zagreb / Bogišićeva 13, HR-10000 Zagreb / www.os-sskranjcevic-zg.skole.hr / os-sskranjcevic-zg@os-sskranjcevic-zg.skole.hr